הפקת סרטוני אנימציה לעסקים

סרטוני אנימציה לעסקים מהווים כלי שיווקי אפקטיבי בעידן הדיגיטלי ויכולים להוות קלף מנצח של אסטרטגיית השיווק שלכם.

סרטון אנימציה לעסק יכול לשמש ככרטיס ביקור לעסק שלכם וליצור את הרושם הראשוני הנכון עבורכם אל מול הלקוחות הפוטנציאלים.

היתרונות של סרטוני אנימציה לעסקים –

  • אפשרות של העברת מסרים בדרך קלה ומעניינת – על ידי סרטון אנימציה אפשר לבצע סינרגיה של נתונים, כמו למשל – מספרים, גרפים, או תרשימים, וכיוצא בזאת – כל התהליך מתנהל באופן נינוח ובהיר לעיני המתבונן.
  • לא תצטרכו לחשוף את עצמכם – סרטוני אנימציה לעסקים עשויים להתאים לעסקים אשר אינם מעוניינים להציג את עצמם, או את צוות העובדים שלהם, אלא להתמקד בשירות  וביתרונות שלהם, לדוגמא – כאשר מדובר בחברת סטרטאפ.
  • סרטון אנימציה לעסקים שעשוי בצורה טובה, משדר חדשנות ורעננות לעסק שלכם ויכול להתאים לקהל יעד צעיר, אשר מעודכן בטרנדים החדשים ברשת האינטרנט.
  • מחירים – המחירים משתנים מהפקה להפקה בהתאם לסוג האנימציה וזמן ההשקעה. במקרה של אנימציה תלת מימדית ומודלים מורכבים, העלות תהיה גבוהה יחסית, לעומת הפקה של אנימציה דו מימדית, או סרטון מושן גרפיקס. ההחלטה באיזה סוג וסגנון אנימציה כדאי להפיק את הסרטון, צריכה להתקבל בהתאם לקונספט השיווקי, למטרות הסרטון ולקהל היעד.

 

תהליך הפקת סרטון אנימציה לעסק –

התהליך של הפקת סרטון לעסק מורכבת ממספר שלבים –

  • גיבוש הקונספט של הסרטון – הפקה של סרטון אנימציה דורשת קונספט שיווקי, אשר מותאם לעסק ולמטרותיו. מבצעם תהליך אפיון, בו מגדירים את מטרות הסרטון, המסר השיווקי, קהל היעד וכו’. זהו שלב חשוב וקריטי, מכיוון שהוא קובע למעשה את האופי של הסרטון ואת המטרה שלו.
  • שלב כתיבת התסריט – בשלב זה התסריטאי לוקח את כל התובנות, של תהליך האפיון והקונספט וכותב את התסריט עבור הסרטון.
  • שלב העיצוב והסטורי בורד – כעת מגיע השלב הוויזואלי, בו המעצב יוצר את השפה הגרפית של הסרטון בהתאם לתסריט. בחירת פלטת צבעים, פונטים, עיצוב רקעים, דמויות וכו’. בשלב ראשון מייצרים סטורי בורד שהוא למעשה המחשה של איך הסרטון הולך להראות ע”י תמונות סטטיות לכל סצנה.
  • אנימציה – לאחר אישור הסטורי בורד, עוברים לשלב בו האנימטור מכניס “חיים” לכל העיצובים ומנפיש את כל האלמנטים לכדי סרטון אנימציה
  • סאונד וקריינות – לאחר עריכת האנימציה, נשלב את הקריינות שהוקלטה ופס קול מוזיקלי שילווה את הסרטון.

סרטון אנימציה יכול להיות דרך מצוינת ואפקטיבית להעביר את המסרים השיווקיים של העסק שלכם, בצורה מהירה, מעניינת ומהנה. את הסרטון ניתן להפיץ לאחר מכן בכל פלטפורמה כגון: יוטיוב, פייסבוק, אינסטגרם וכן לשלב אותו באתרים שונים.

 

Share Post :

פוסטים נוספים

Call Now Button